Qui som?

Equip docent

mari-velasco

Mari Velasco

Tutora I3

mari.velasco@iegreda.cat

eva-juanola

Eva Juanola

Tutora I4

eva.juanola@iegreda.cat

imma martinez

Imma Martínez

Tutoria I5

imma.martinez@iegreda.cat

monica-feu

Mònica Feu

Suport infantil

monica.feu@iegreda.cat

sense-foto

Marta Servan

Tutora 1r
marta.servan@iegreda.cat
Gemma Pujol b

Gemma Pujol

Tutora 2n

gemma.pujol@iegreda.cat

sense-foto

Marta Estapiñà

Tutoria 3r

marta.estapina@iegreda.cat

esther-vilar

Ester Vilar

Tutora 4t

ester.vilar@iegreda.cat

P1046986 b

Laia Serra

Tutora 5è

laia.serra@iegreda.cat

mireia-obrador

Mireia Obrador

Tutora 6è
mireia.obrador@iegreda.cat
adriana-verges

Adriana Vergés

Cap d'estudis INF / PRI i Suport CI

adriana.verges@iegreda.cat

ana camps

Anna Camps

Secretària i Suport CM

anna.camps@iegreda.cat

DSC01542 b

Neus Garcia

Directora i Suport CS

neus.garcia@iegreda.cat

vitoria-morer

Victòria Morer

Música
victoria.morer@iegreda.cat
edu galobardes

Eduard Galobardes

Educació Física

eduard.galobardes@iegreda.cat

marta manera

Marta Manera

SIEI

marta.manera@iegreda.cat

Gemma Deseura b

Gemma Deseura

Audició i llenguatge

gemma.deseura@iegreda.cat

anna-morejon

Anna Morejon

Educació especial

anna.morejon@iegreda.cat

P1046970 bb

Elena Jornet

Aula d'acollida

elena.jornet@iegreda.cat

DSC01516b

Norman Pujolràs

Religió

norman.pujolras@iegreda.cat

estel-albuixech

Estel Albuixech

Visual i Plàstica

estel.albuixech@iegreda.cat

gisela-arimany

Gisela Arimany

Visual i Plàstica / Tutora 2C

gisela.arimany@iegreda.cat

adriana-berenguer

Adriana Berenguer

Matemàtiques / Cotutora 2C

adriana.berenguer@iegreda.cat

carol-calzada

Carol Calzada

Llengua castellana / Tutora 3B

carol.calzada@iegreda.cat

mireia-colomer

Mireia Colomer

Física i Química / Cotutora 2A

mireia.colomer@iegreda.cat

anna-cortils

Anna Cortils

Llengua catalana / Cotutora 1B

anna.cortils@iegreda.cat

sandra-demiquels

Sandra Demiquels

Llengua castellana / Tutora 1C

sandra.demiquels@iegreda.cat

claudia-descamps

Clàudia Descamps

Ciències socials / Tutora 3A

claudia.descamps@iegreda.cat

mireia-dosil

Mireia Dosil

Matemàtiques / Cap d'Estudis Secundària

mireia.dosil@iegreda.cat

DSC01467b

Marc Fàbrega

Llengua castellana / Cotutor 3A

marc.fabrega@iegreda.cat

susanna-fernandez

Susanna Fernández

Biologia / Tutora 1A

susanna.quintana@iegreda.cat

isabel-font

Isabel Font

Música / Cotutora 1C

isabel.font@iegreda.cat

fiz-gomez

Fiz Gómez

Matemàtiques

fiz.gratacos@iegreda.cat

margarida-joanmiquel

Margarida Joanmiquel

Matemàtiques / Cotutora 3B

margarida.joanmiquel@iegreda.cat

aranza-lacasa

Arantza Lacasa

Anglès / Tutora Aula d'Acollida

arantza.lacasa@iegreda.cat

P1047323-2 bbb

Judit Lagares

Anglès / Tutora 2A

judit.lagares@iegreda.cat

alejandro linares

Alejandro Linares

Tecnologia

alejandro.linares@iegreda.cat

pilar-lopez

Pilar López

Orientació / Coordinadora pedagògica

pilar.lopez@iegreda.cat

toni-pimentel

Toni Pimentel

Llengua castellana

toni.pimentel@iegreda.cat

fatima-ribot

Fàtima Ribot

Educació física / Tutora 2B

fatima.ribot@iegreda.cat

helena-roca

Helena Roca

Anglès / Cotutora 1A

helena.roca@iegreda.cat

marina segura

Marina Segura

Orientació / Tutora 1B

marina.segura@iegreda.cat

marta-sendra

Marta Sendra

Tecnologia

marta.sendra@iegreda.cat

sense-foto

Teresa Triadú

Orientació / Tutora SIEI
teresa.triadu@iegreda.cat
anna-ventola

Anna Ventolà

Física i Química / Cotutora 2B

anna.ventola@iegreda.cat

sandra alanzor

Sandra Alanzor

Tècnica d'Integració Social

sandra.alanzor@iegreda.cat

marta-sola

Marta Solà

Tècnica d'educació infantil

marta.sola@iegreda.cat

sense-foto

Ainhoa Castillo

Educadora
ainhoa.castillo@iegreda.cat
P1046975 b

Alícia Bartrina

Administrativa

alicia.bartrina@iegreda.cat

berta pruja

Berta Prujà

Conserge

berta.pruja@iegreda.cat

toni

Toni Centelles

Conserge

toni.centelles@iegreda.cat

Qui som?

Cuina

DSC01267b

Núria Corcoy

Personal cuina

DSC01278b

Francisca Romero

Personal cuina

DSC01264b

Marisa Sagué

Cap de cuina

DSC01257b

Mari Sabido

Personal cuina

Qui som?

Menjador

Qui som?

Neteja

m rov

Mª Asunción Rodríguez

Personal de neteja

ana salo

Ana Saló

Personal de neteja