Qui som?

Equip docent

eva-juanola

Eva Juanola

Tutora I3

eva.juanola@iegreda.cat

mari-velasco

Mari Velasco

Tutora I4

mari.velasco@iegreda.cat

Meritxell Dalmau

Meritxell Dalmau

Tutora I5

meritxell.dalmau@iegreda.cat

P1046970 bb

Elena Jornet

Suport infantil

elena.jornet@iegreda.cat

Gemma Pujol b

Gemma Pujol

Tutoria 1r PRI

gemma.pujol@iegreda.cat

P1047157 2b

Cristina Rius

Tutoria 2n PRI

cristina.rius@iegreda.cat

Adriana Vergés

Adriana Vergés

Cap d'Estudis infantil i primària / Suport cicle inicial

adriana.verges@iegreda.cat

Laia Serra

Laia Serra

Tutoria 3r PRI

laia.serra@iegreda.cat

Mireia Solà

Mireia Solà

Tutoria 4t PRI

mireia.sola@iegreda.cat

ana camps

Anna Camps

Secretària / Suport cicle mitjà

anna.camps@iegreda.cat

Esther Vilar

Ester Vilar

Tutoria 5è PRI

ester.vilar@iegreda.cat

mireia-obrador

Mireia Obrador

Tutoria 6è PRI
mireia.obrador@iegreda.cat
DSC01542 b

Neus Garcia

Directora

neus.garcia@iegreda.cat

vitoria-morer

Victòria Morer

Música
victoria.morer@iegreda.cat
edu galobardes

Eduard Galobardes

Educació Física

eduard.galobardes@iegreda.cat

Marta Manera

Marta Manera

Tutora Siei primària

marta.manera@iegreda.cat

Sara Graboleda

Sara Graboleda

Audició i llenguatge

sara.graboleda@iegreda.cat

anna-morejon

Anna Morejon

Educació especial

anna.morejon@iegreda.cat

Gemma Deseura b

Gemma Deseura

Aula d'Acollida

gemma.deseura@iegreda.cat

sense-foto
Religió
P1046970 bb

Elena Jornet

Suport Primària

elena.jornet@iegreda.cat

Gisela Arimany

Gisela Arimany

Visual i Plàstica

gisela.arimany@iegreda.cat

Irma Arquer

Irma Arquer

Visual i Plàstica

irma.arquer@iegreda.cat

Jordi Barranco

Jordi Barranco

Llengua castellana

jordi.barranco@iegreda.cat

Adriana Berenguer

Adriana Berenguer

Matemàtiques / cotutoria 2 ESO C

adriana.berenguer@iegreda.cat

sense-foto

Margot Bosch

Física i Química

margot.bosch@iegreda.cat

Carol Calzada

Carol Calzada

Llengua castellana / tutoria 4 ESO A

carol.calzada@iegreda.cat

Susanna Camós

Susanna Camós

Biologia / tutoria 3 ESO C

susanna.camos@iegreda.cat

Ester Colom

Ester Colom

Orientació / tutoria 1 ESO C

ester.colom@iegreda.cat

mireia-colomer

Mireia Colomer

Biologia / tutoria 1 ESO A

mireia.colomer@iegreda.cat

anna-cortils

Anna Cortils

Llengua catalana / cotutoria 2 ESO B

anna.cortils@iegreda.cat

Anna Cuenca

Anna Cuenca

Llengua catalana / cotutoria 3 ESO C

anna.cuenca@iegreda.cat

Marta Cullell

Marta Cullell

Tecnologia / cotutoria 1 ESO B

marta.cullell@iegreda.cat

Sandra Demiquels

Sandra Demiquels

Llengua castellana / tutoria 2 ESO C

sandra.demiquels@iegreda.cat

mireia-dosil

Mireia Dosil

Matemàtiques / cap d'estudis ESO

mireia.dosil@iegreda.cat

DSC01467b

Marc Fàbrega

Llengua castellana / tutoria 4 ESO C

marc.fabrega@iegreda.cat

Sílvia Farrés

Sílvia Farrés

Orientació / tutoria 3A

silvia.farres@iegreda.cat

Oier Fernández

Oier Fernández

Anglès / cotutoria 1C

oier.fernandez@iegreda.cat

Lidia Fernàndez

Lídia Fernàndez

Llengua catalana / tutoria 1B

lidia.fernandez@iegreda.cat

sense-foto

Maria Figueras

Francès

maria.figueres@iegreda.cat

isabel-font

Isabel Font

Música / tutoria 2A

isabel.font@iegreda.cat

fiz-gomez

Fiz Gómez

Matemàtiques / cotutoria 1A

fiz.gratacos@iegreda.cat

merce_hortala

Mercè Hortalà

Matemàtiques

merce.hortala@iegreda.cat

margarida-joanmiquel

Margarida Joanmiquel

Matemàtiques

margarida.joanmiquel@iegreda.cat

P1047323-2 bbb

Judit Lagares

Anglès / cotutoria 4C

judit.lagares@iegreda.cat

sense-foto

Coralí Las Heras

Ciències socials / cotutoria 4B

corali.lasheras@iegreda.cat

alejandro linares

Alejandro Linares

Tecnologia

alejandro.linares@iegreda.cat

pilar-lopez

Pili López

Orientació / coordinació pedagògica

pilar.lopez@iegreda.cat

Mar Pallarès

Mar Pallarès

Ciències socials

mar.pallares@iegreda.cat

sense-foto

Anna Ma Plana

Orientació / tutoria SIEI

annamaria.plana@iegreda.cat

fatima-ribot

Fàtima Ribot

Educació Física / tutoria 3B

fatima.ribot@iegreda.cat

sense-foto

Anna Riera

Llengua catalana

anna.riera@iegreda.cat

sense-foto

Beatriz Roldan

Educació Física

beatriz.roldan@iegreda.cat

Marina Segura

Marina Segura

Orientació / tutoria 2B

marina.segura@iegreda.cat

marta-sendra

Marta Sendra

Tecnologia

marta.sendra@iegreda.cat

anna-ventola

Anna Ventolà

Física i Química / cotutoria 3B

anna.ventola@iegreda.cat

helena-roca

Helena Viñals

Anglès / cotutoria 2A

helena.roca@iegreda.cat

sandra alanzor

Sandra Alanzor

Tècnica d'integració social

sandra.alanzor@iegreda.cat

ie-greda

Mireia Sala

Tècnica d'educació infantil

mireia.sala@iegreda.cat

Ainhoa Castillo

Ainhoa Castillo

Educadora
ainhoa.castillo@iegreda.cat
P1046975 b

Alícia Bartrina

Administrativa

alicia.bartrina@iegreda.cat

sense-foto

Anna Masó

Conserge

anna.maso@iegreda.cat

toni

Toni Centelles

Conserge

toni.centelles@iegreda.cat