Qui som?

Equip docent

eva-juanola

Eva Juanola

Tutoria P3

eva.juanola@iegreda.cat

mari velasco b

Mari Velasco

Tutoria P4

mari.velasco@iegreda.cat

P1046970 bb

Elena Jornet

Tutoria P5

elena.jornet@iegreda.cat

imma martinez

Imma Martínez

Suport infantil

imma.martinez@iegreda.cat

Gemma Pujol b

Gemma Pujol

Tutoria 1r PRI

gemma.pujol@iegreda.cat

P1047157 2b

Cristina Rius

Tutoria 2n PRI

cristina.rius@iegreda.cat

P1046986 b

Laia Serra

Tutoria 3r PRI

laia.serra@iegreda.cat

P1047171b

Rosa Maria Juanola

Tutoria 4t PRI

rosamaria.juanola@iegreda.cat

mireia-obrador

Mireia Obrador

Tutoria 5è PRI
mireia.obrador@iegreda.cat
DSC01505 b

Ester Vilar

Tutoria 6è PRI

ester.vilar@iegreda.cat

P1046962 b

Mònica Feu

Suport Cicle Superior

monica.feu@iegreda.cat

vitoria-morer

Victòria Morer

Música PRI
victoria.morer@iegreda.cat
edu galobardes

Eduard Galobardes

Educació Física PRI

eduard.galobardes@iegreda.cat

marta manera

Marta Manera

Tutoria SIEI

marta.manera@iegreda.cat

Gemma Deseura b

Gemma Deseura

SIEI / Audició i llenguatge

gemma.deseura@iegreda.cat

DSC01516b

Norman Pujolràs

Religió catòlica PRI

norman.pujolras@iegreda.cat

anna morejon

Anna Morejon

Educació Especial PRI

anna.morejon@iegreda.cat

laura_casado

Laura Casado

Aula Acollida PRI

laura.casado@iegreda.cat

DSC01429b

Susanna Fernández

Tutora 1 ESO A / Biologia

susanna.quintana@iegreda.cat

anna-ventola

Anna Ventolà

Cotutora 1 ESO A / Tecnologia

anna.ventola@iegreda.cat

fatima-ribot

Fàtima Ribot

Tutora 1 ESO B / Educació física

fatima.ribot@iegreda.cat

claudia-descamps

Clàudia Descamps

Cotutora 1 ESO B / Ciències Socials

claudia.descamps@iegreda.cat

gisela-arimany

Gisela Arimany

Tutora 1 ESO C / Dibuix

gisela.arimany@iegreda.cat

georgina-esteva

Georgina Esteva

Cotutora 1 ESO C / Anglès

georgina.esteva@iegreda.cat

isabel-font

Isabel Font

Tutora 2 ESO A / Música

isabel.font@iegreda.cat

DSC01467b

Marc Fàbrega

Cotutor 2 ESO A / Llengua castellana

marc.fabrega@iegreda.cat

P1047323-2 bbb

Judit Lagares

Tutora 2 ESO B / Anglès

judit.lagares@iegreda.cat

alejandro linares

Alejandro Linares

Cotutor 2 ESO B / Tecnologia

alejandro.linares@iegreda.cat

marina segura

Marina Segura

Tutora 2 ESO C / Orientadora

marina.segura@iegreda.cat

margarida-joanmiquel

Margarida Joanmiquel

Cotutora 2 ESO C / Matemàtiques

margarida.joanmiquel@iegreda.cat

Mercè Hortalà

Matemàtiques

merce.hortala@iegreda.cat

DSC01542 b

Neus Garcia

Directora

neus.garcia@iegreda.cat

ana camps

Anna Camps

Secretària

anna.camps@iegreda.cat

adriana verges

Adriana Vergés

Cap d'estudis INF / PRI

adriana.verges@iegreda.cat

Mireia Dosil

Mireia Dosil

Coordinadora Pedagògica

mireia.dosil@iegreda.cat

sandra alanzor

Sandra Alanzor

Tècnica d'Integració Social

sandra.alanzor@iegreda.cat

susanna pujol

Susanna Pujol

Tècnica d'Educació Infantil

susanna.pujol@iegreda.cat

dolors

Dolors Garcia

Educadora SIEI

dolors.garcia@iegreda.cat

P1046975 b

Alícia Bartrina

Administrativa

alicia.bartrina@iegreda.cat

berta pruja

Berta Prujà

Conserge

berta.pruja@iegreda.cat

toni

Toni Centelles

Conserge

toni.centelles@iegreda.cat

Qui som?

Cuina

DSC01267b

Núria Corcoy

Personal cuina

DSC01278b

Francisca Romero

Personal cuina

DSC01264b

Marisa Sagué

Cap de cuina

DSC01257b

Mari Sabido

Personal cuina

Qui som?

Menjador

Qui som?

Neteja

m rov

Mª Asunción Rodríguez

Personal de neteja

ana salo

Ana Saló

Personal de neteja