Qui som?

Equip docent

Eva Juanola

Tutora I3

eva.juanola@iegreda.cat

Mari Velasco

Tutora I4

mari.velasco@iegreda.cat

Meritxell Dalmau

Tutora I5

meritxell.dalmau@iegreda.cat

Elena Jornet

Suport infantil

elena.jornet@iegreda.cat

Gemma Pujol

Tutoria 1r PRI

gemma.pujol@iegreda.cat

Cristina Rius

Tutoria 2n PRI

cristina.rius@iegreda.cat

Adriana Vergés

Cap d'Estudis infantil i primària / Suport cicle inicial

adriana.verges@iegreda.cat

Laia Serra

Tutoria 3r PRI

laia.serra@iegreda.cat

Mireia Solà

Tutoria 4t PRI

mireia.sola@iegreda.cat

Anna Camps

Secretària / Suport cicle mitjà

anna.camps@iegreda.cat

Ester Vilar

Tutoria 5è PRI

ester.vilar@iegreda.cat

Mireia Obrador

Tutoria 6è PRI
mireia.obrador@iegreda.cat

Neus Garcia

Directora

neus.garcia@iegreda.cat

Victòria Morer

Música
victoria.morer@iegreda.cat

Eduard Galobardes

Educació Física

eduard.galobardes@iegreda.cat

Marta Manera

Tutora Siei primària

marta.manera@iegreda.cat

Sara Graboleda

Audició i llenguatge

sara.graboleda@iegreda.cat

Anna Morejon

Educació especial

anna.morejon@iegreda.cat

Gemma Deseura

Aula d'Acollida

gemma.deseura@iegreda.cat

Religió

Elena Jornet

Suport Primària

elena.jornet@iegreda.cat

Gisela Arimany

Visual i Plàstica

gisela.arimany@iegreda.cat

Irma Arquer

Visual i Plàstica

irma.arquer@iegreda.cat

Jordi Barranco

Llengua castellana

jordi.barranco@iegreda.cat

Adriana Berenguer

Matemàtiques / cotutoria 2 ESO C

adriana.berenguer@iegreda.cat

Margot Bosch

Física i Química

margot.bosch@iegreda.cat

Carol Calzada

Llengua castellana / tutoria 4 ESO A

carol.calzada@iegreda.cat

Susanna Camós

Biologia / tutoria 3 ESO C

susanna.camos@iegreda.cat

Ester Colom

Orientació / tutoria 1 ESO C

ester.colom@iegreda.cat

Mireia Colomer

Biologia / tutoria 1 ESO A

mireia.colomer@iegreda.cat

Anna Cortils

Llengua catalana / cotutoria 2 ESO B

anna.cortils@iegreda.cat

Anna Cuenca

Llengua catalana / cotutoria 3 ESO C

anna.cuenca@iegreda.cat

Marta Cullell

Tecnologia / cotutoria 1 ESO B

marta.cullell@iegreda.cat

Sandra Demiquels

Llengua castellana / tutoria 2 ESO C

sandra.demiquels@iegreda.cat

Mireia Dosil

Matemàtiques / cap d'estudis ESO

mireia.dosil@iegreda.cat

Marc Fàbrega

Llengua castellana / tutoria 4 ESO C

marc.fabrega@iegreda.cat

Sílvia Farrés

Orientació / tutoria 3A

silvia.farres@iegreda.cat

Oier Fernández

Anglès / cotutoria 1C

oier.fernandez@iegreda.cat

Lídia Fernàndez

Llengua catalana / tutoria 1B

lidia.fernandez@iegreda.cat

Maria Figueras

Francès

maria.figueras@iegreda.cat

Isabel Font

Música / tutoria 2A

isabel.font@iegreda.cat

Fiz Gómez

Matemàtiques / cotutoria 1A

fiz.gratacos@iegreda.cat

Mercè Hortalà

Matemàtiques

merce.hortala@iegreda.cat

Margarida Joanmiquel

Matemàtiques

margarida.joanmiquel@iegreda.cat

Judit Lagares

Anglès / cotutoria 4C

judit.lagares@iegreda.cat

Coralí Las Heras

Ciències socials / cotutoria 4B

corali.lasheras@iegreda.cat

Alejandro Linares

Tecnologia

alejandro.linares@iegreda.cat

Pili López

Orientació / coordinació pedagògica

pilar.lopez@iegreda.cat

Mar Pallarès

Ciències socials

mar.pallares@iegreda.cat

Anna Ma Plana

Orientació / tutoria SIEI

annamaria.plana@iegreda.cat

Fàtima Ribot

Educació Física / tutoria 3B

fatima.ribot@iegreda.cat

Anna Riera

Llengua catalana

anna.riera@iegreda.cat

Jordi Roca

Tecnologia

jordi.roca@iegreda.cat

Beatriz Roldan

Educació Física

beatriz.roldan@iegreda.cat

Marina Segura

Orientació / tutoria 2B

marina.segura@iegreda.cat

Marta Sendra

Tecnologia

marta.sendra@iegreda.cat

Anna Ventolà

Física i Química / cotutoria 3B

anna.ventola@iegreda.cat

Helena Viñals

Anglès / cotutoria 2A

helena.roca@iegreda.cat

Sandra Alanzor

Tècnica d'integració social

sandra.alanzor@iegreda.cat

Mireia Sala

Tècnica d'educació infantil

mireia.sala@iegreda.cat

Ainhoa Castillo

Educadora
ainhoa.castillo@iegreda.cat

Alícia Bartrina

Administrativa

alicia.bartrina@iegreda.cat

Anna Masó

Conserge

anna.maso@iegreda.cat

Toni Centelles

Conserge

toni.centelles@iegreda.cat