Qui som?

Equip docent

imma martinez

Imma Martínez

Tutoria P3

imma.martinez@iegreda.cat

mari velasco b

Mari Velasco

Tutoria P4

mari.velasco@iegreda.cat

P1046970 bb

Elena Jornet

Tutoria P5

elena.jornet@iegreda.cat

P1047157 2b

Cristina Rius

Tutoria 1r Primària

cristina.rius@iegreda.cat

Gemma Pujol b

Gemma Pujol

Tutoria 2è PRI

gemma.pujol@iegreda.cat

P1047171b

Rosa Maria Juanola

Tutoria 3è PRI

rosamaria.juanola@iegreda.cat

P1046986 b

Laia Serra

Tutoria 4t A Primària

laia.serra@iegreda.cat

P1046962 b

Mònica Feu

Tutoria 4t B Primària

monica.feu@iegreda.cat

DSC01505 b

Ester Vilar

Tutoria 5è PRI / Docent ESO

ester.vilar@iegreda.cat

marta estapiña

Marta Estapinyà

Tutoria 6è PRI / Docent ESO

marta.estapinya@iegreda.cat

P1047167 2b

David Pons

Música

david.pons@iegreda.cat

edu galobardes

Eduard Galobardes

Educació Física

eduard.galobardes@iegreda.cat

marta manera

Marta Manera

Tutoria SIEI

marta.manera@iegreda.cat

Gemma Deseura b

Gemma Deseura

SIEI / MALL

gemma.deseura@iegreda.cat

DSC01516b

Norman Pujolràs

Docent religió catòlica

norman.pujolras@iegreda.cat

anna morejon

Anna Morejon

Suport / EE

anna.morejon@iegreda.cat

DSC01429b

Susanna Fernández

Tutora 1ESO A

susanna.quintana@iegreda.cat

DSC01467b

Marc Fàbrega

Cotutor 1ESO A

marc.fabrega@iegreda.cat

P1047323-2 bbb

Judit Lagares

Tutora 1ESO B

judit.lagares@iegreda.cat

alejandro linares

Alejandro Linares

Cotutor 1ESO B

alejandro.linares@iegreda.cat

marina segura

Marina Segura

Tutora 1ESO C / Orientadora

marina.segura@iegreda.cat

DSC01542 b

Neus Garcia

Directora

neus.garcia@iegreda.cat

ana camps

Anna Camps

Secretària

anna.camps@iegreda.cat

adriana verges

Adriana Vergés

Cap d'estudis INF / PRI

adriana.verges@iegreda.cat

Mireia Dosil

Mireia Dosil

Coordinadora Pedagògica i Cotutora 1ESOC

mireia.dosil@iegreda.cat

sandra alanzor

Sandra Alanzor

Tècnica d'Integració Social

sandra.alanzor@iegreda.cat

susanna pujol

Susanna Pujol

Tècnica d'Educació Infantil

susanna.pujol@iegreda.cat

meritxell altayo

Meritxell Altayó

Educadora SIEI

meritxell.altayo@iegreda.cat

DSC01316 b

Sílvia Planella

Vetlladora

silvia.planella@iegreda.cat

P1046975 b

Alícia Bartrina

Administrativa

alicia.bartrina@iegreda.cat

berta pruja

Berta Prujà

Conserge

berta.pruja@iegreda.cat

Toni Centelles

Conserge

toni.centelles@iegreda.cat

Qui som?

Cuina

DSC01267b

Núria Corcoy

Personal cuina

DSC01278b

Francisca Romero

Personal cuina

DSC01264b

Marisa Sagué

Cap de cuina

DSC01257b

Mari Sabido

Personal cuina

Qui som?

Menjador

DSC01322b

Tanit Arjona

Monitora menjador

sabina arnau

Sabina Arnau

Monitora menjador

iris coro

Iris Coromina

Monitora menjador

joan mallart

Joan Mallart

Monitor menjador

DSC01337b

Berta Molins

Monitora menjador

paula otero

Paula Otero

Monitora menjador

miquel pages

Miquel Pagès

Monitor menjador

concepcio rovira

M. Concepció Rovira

Monitora menjador

jessica

Jasmine Bouguarout

Monitora menjador

Anna Llorenç

Monitora menjador

Qui som?

Neteja

m rov

Mª Asunción Rodríguez

Personal de neteja

ana salo

Ana Saló

Personal de neteja